Byty

Variabilné riešenie bytov:

Prínosom pre nových obyvateľov bytového súboru „Bytové domy Maršová-Rašov“ je vybudovať pohodlné a moderné, komfortné bývanie uprostred prírody. Celkovo bude budúcim obyvateľom k dispozícii 68 bytových jednotiek.  V ponuke sú 2-izbové a 3-izbové byty s rôznymi variantami dispozičných riešení v rozlohe od 68 metrov štvorcových. Všetky bytové jednotky budú v modernom štandardnom prevedení.

Každá bytová jednotka bude mať balkón, vlastný vykurovací zdroj a pridelené parkovacie miesto na užívanie. V spoločných priestoroch (chodba, pivnice, vchod) bude osvetlenie na senzor. Parkovanie pre bytové jednotky je zabezpečené priamo pred bytovým domom.

Ku 2-izb. bytu bude prislúchať užívanie 1 parkovacieho miesta.
Ku 3-izb. bytu budú prislúchať užívanie 2 parkovacích miest.

Bytový súbor bude pozostávať z troch samostatne stojacich 6-podlažných domov, v každom bytovom dome sa bude nachádzať výťah a 23 bytov (z toho 12 dvojizbových a 11 trojizbových bytov). Na 1. nadzemnom podlaží budú 3 byty, z toho: 2 dvojizbové a 1 trojizbový byt a na 2. až 6. nadzemnom podlaží budú 4 byty, z toho: 2 dvojizbové a 2 trojizbové byty. Byty sa budú predávať v úplnom štandarde, ku každému bytu bude prislúchať plynový kotol, balkón a pivnica a užívanie parkovacieho miesta.

Pre veľký záujem o 3-izbové byty zo strany kupujúcich sa developer rozhodol o výstavbu väčšieho počtu 3-izbových bytov oproti prvotnému projektu.

Pri II. etape sa bude jednať o 6-podlažný bytový dom s výťahom a 23 bytmi, z toho bude 6 dvojizbových bytov a 17 trojizbových bytov. Na prízemí (1. NP) budú 3 byty, z toho: 1 dvojizbový byt a 2 trojizbové byty a na 1. – 5.poschodí (2. – 6.NP) budú 4 byty, z toho: 1 dvojizbový byt a 3 trojizbové byty. Byty sa budú predávať v úplnom štandarde, ku každému bytu bude prislúchať plynový kotol, balkón, pivnica a užívanie parkovacieho miesta. Do určitého termínu si bude môcť klient vybrať variantu z rôznych vzoriek dlažby, obkladu a podlahy.

Pre veľký záujem o 3-izbové byty zo strany kupujúcich sa developer rozhodol o výstavbu väčšieho počtu 3-izbových bytov oproti prvotnému projektu a zámeru.
V prípade vážneho záujmu a v dostatočnom predstihu o 2-izb. byt v III. etape je možné na požiadavku 2-izb. byt dispozične upraviť.

Pri III. etape sa bude jednať o 6-podlažný bytový dom s výťahom a 23 bytmi. Z toho sa bude jednať podľa nového zámeru developera o 1 dvojizbový byt a 22 trojizbových bytov s možnosťou podľa záujmu kupujúcich počet 2-izbových bytov zvýšiť.
Na prízemí (1. NP) budú 3 trojizbové byty a na 1. – 4. poschodí (2. – 5. NP) budú 4 trojizbové byty a na 5. poschodí (6. NP) bude 1 dvojizbový byt a 3 trojizbové byty.
Byty sa budú predávať v úplnom štandarde, ku každému bytu bude prislúchať plynový kotol, balkón a pivnica a užívanie parkovacieho miesta. Do určitého termínu si bude môcť klient vybrať variantu z rôznych vzoriek dlažby, obkladu a podlahy.

Úplný štandard bytov zahŕňa nasledovné:

 • vápennocementové omietky, vrátane maľovky v bielej farbe
 • vchodové protipožiarne dvere s kovaním
 • plastové okná a balkónové dvere s izolačným 3-sklom
 • potrubné vedenie ZTI, plynový nástenný kotol Viessmann Vitodens 100-W, funkčné radiátorové ÚK, kábl. rozvody EI s vypínačmi a zásuvkami
 • káblové rozvody pre kábl. televíziu a optický internet
 • rozvody pre el. rúru, varnú dosku, umývačku riadu, chladničku, digestor
 • el. vrátnik, domáci telefón
 • drevené vnútorné dvere a obložkové zárubne v bytoch
 • plávajúca podlaha v celom byte (alternatíva vinylové lamelové podlahy)
 • GRES obklady a dlažby v kúpeľni a WC, sanita (umývadlo – liaty mramor s umývadlovou skrinkou, plechová vaňa – alternatíva plastová vaňa)
 • odvetranie kúpeľne a WC vzduchotechnikou, umiestnenou v inšt. jadre